Перейти до основного вмісту

Крім того, що в студії MonReal Beauté можна зробити зачіску, стрижку чи укладку на будь-який смак, ми спеціалізуємося на лікуванні волосся. Здорове, густе і гарне волосся є окрасою кожної людини, а особливо представниць прекрасної статі.

Часто ми стикаємося з проблемю послаблення, ламкості та випадіння волосся. В такому разі обов'язково потрібно звернутися до фахівців. Наші спеціалісти дадуть поради щодо правильного догляду за волоссям.

У Студії краси MonReal Вам допоможуть вирішити делікатну проблему випадіння волосся, для цього пропонуємо пройти повний комплекс процедур, які продовжать стадії життя волосся, стимулюватимуть його ріст і попередять подальше випадіння. Ми використовуємо професійні косметичні засоби торгових марок «Green Light», «NASHI» та «Davines», щоб Ваше волосся було здоровим, мало найкращий вигляд. Наша інноваційна система підбирається індивідуально, залежно від типу Вашої шкіри голови (надмірна жирністи або сухість) та містить такі активні компоненти, що здатні надовго вирішити найсерйозніші проблеми із волоссям.